O MNIE

Cześć!

Mieszkam w Krakowie, ale zdjęcia robię wszędzie tam gdzie zaprowadzi mnie moja fotograficzna, podróżnicza bądź sportowa pasja. W każdym miejscu, w którym jest choć odrobina emocji, możliwe jest złapanie wyjątkowego kadru.

Swoją prawdziwą przygodę z fotografią zacząłem kilka lat temu od małego aparatu kompaktowego. Z biegiem czasu zmieniałem sprzęt, własne wymagania, pomysły, ciągle podnosząc sobie poprzeczkę.

Moje najlepsze fotograficzne „osiągnięcia” staram się pokazywać na tym portfolio. Zapraszam również do odwiedzenia bloga na którym znajdziecie opis moich podróżniczych wypadów, wydarzeń sportowych lub innych ciekawych sytuacji, gdzie aparat był bliski mojemu oku.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a współpracą lub masz jakiekolwiek uwagi odnośnie moich zdjęć bądź strony proszę o kontakt.

Pozdrawiam !
Kamil


„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali” – Don McCullin